Красиві компліменти дівчині своїми словами, українською мовою

Ми зібрали для Вас купу гарних компліментів дівчині у прозі, до сліз, Ви точно знайдете потрібні слова які зроблять святковий день незабутнім.

Я бачив, як з неба падають зорі, а хвилі б’ються об скелі, як вранці сходить сонце, а вночі виблискує повний місяць. Але в порівнянні з тобою все це ніщо. Ти найпрекрасніше, що коли-небудь відкрилося моєму погляду.

Навіть мухи до тебе клеяться!

Ти – королева моїх мрій. Я готовий укласти шлях, по якому ти йшла, пелюстками троянд.

Як красиві і чуттєві твої вигини губ!

Закохався з першого погляду. Боявся, що зовнішність оманлива. Ти довела, що я даремно боявся.

Будь-який професійний фотограф погодиться фотографувати таку красуню, абсолютно безкоштовно!

Тільки ти відкрила очі – і виглянуло сонце!

У вас така досконала зовнішність, що від неї виходить світло як від ікони.

Твоя посмішка найкрасивіша зтих, що я бачив.

Ти неймовірно прекрасна, дивно добра, чудово граціозна, і навіть найчудовіші квіти не гарніше тебе, а сяйво найдорожчих діамантів не найяскравіше блиску твоїх очей!

Що я можу сказати, якщо всі почуття неможливо вмістити в словах, але я спробую. Ти – фантастична жінка, чуйна, ніжна, добра, мила, весела, красива, задумлива, мрійлива, яскрава, цікава, щира, чарівна, промениста, прекрасна. твоя посмішка, ніби малиновий бісквіт, твої очі, як яскраві топази, твій лик – сяйво ласкавого сонця і свіжий вітер натхнення.

Твоя посмішка дає впевненість неможливі для мене речі зробити можливими.

Ти прекрасна. Ти змусила мене повірити, що в цьому світі є досконалість.

Мила, добра, ніжна і найулюбленіша дівчина на світі. Я так вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе. Просто не уявляю, як міг я жити раніше без тебе, моє сонечко. Ти моя радість, в тобі любові моєї початок і кінець усім сумам. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішим хлопцем на світі. Ти приносиш радість, добро і світло. Я люблю тебе, моя бажана, і вірю, що пісня наших двох сердець буде найдовшою і найкрасивішою.

Світ став би набагато красивіше, якщо більшість людей були б схожі на тебе.

Я почав плутати реальність з фантазією, коли зустрів тебе. Тому що постійно мрію. Сам не розумію, що є правда, а що вигадка!

Компліменти дівчині у прозі

Компліменти дівчині до сліз

Твоя краса сяє, як тисяча дорогоцінних каменів, вона змушує серце зупинитися і забитися в новому трепетному ритмі.

Хочу насолоджуватися твоєї чарівною посмішкою, кохана, хочу тонути в глибині твоїх чудових очей і купатися в чарівному водоспаді волосся, хочу знову і знову надихатися твоєю красою, добротою і ніжністю, адже ти – моя прекрасна муза, моя заповітна мрія, моє нескінченне щастя!

Поруч з тобою мені вдалося відчути себе справжнім чоловіком.

Ні в якому разі нічого не міняй в собі, ти просто божественна!

На красу твого обличчя і досконалість тіла не можу надивитися, твої бездонні очі надихають на створення романтичних віршів, природна доброта і чуйність вражають своїм розмахом.

У тебе дуже чуттєвий погляд!

Твої маленькі ніжки втілення ідеальних форм!

Дорога, я не можу виносити жорстокість і лицемірство інших людей. Тільки твоя гарна посмішка, і приголомшливі, глибокі очі допомагають мені жити.