Красиві побажання гарного, доброго дня своїми словами, українською мовою

Ми зібрали для Вас купу самих красивих побажань доброго дня та гарного настрою своїми словами, у прозі, Ви точно знайдете потрібні слова які зроблять святковий день незабутнім.

Цілую! Бажаю тобі дня самого класного, у всьому сьогодні успіху прекрасного!

Є така прикмета: якщо на світанку ти знайдеш пару однакових шкарпеток, значить тобі сьогодні обов’язково пощастить. Старайся, я в тебе вірю. Вдалого дня.

Хочеться побажати тобі такого ж хорошого дня, як ти сам! Нехай небеса дарують захист від негативу, а доля – перспективу!

Нехай з цим смс тебе накриє хвиля бадьорості на весь день!

Доброго дня тобі! – хочеться сказати сьогодні. І вчора хотілося, і два дні тому, і три … Це щастя – прокидаючись, думати про тебе і знати, що засипати я буду в затишних обіймах рук твоїх. Доброго дня тобі! Хочеться бути поруч кожну хвилину, прибирати все непотрібне, похмуре, сіре з душі твоєї, оберігати спокій. Гарного дня, щастя моє!

Хочу побажати своїй коханій людині – гарного дня! Щоб сьогодні тебе оточували тільки приємні люди. Щоб було багато радості, успішних справ, хороших подій і цікавих новин. Люблю тебе, мій золотий!

Бажаю тобі творчих ідей, позитивних емоцій, а приємний шелест грошових купюр нехай буде нагородою за чергове життєве досягнення.

Самому пристрасному і привабливому бажаю дня самого чудового!

Бажаю, щоб сьогоднішній день став лише краплею в морі нестримних веселощів і яскравих позитивний емоцій, береги якого – солодке блаженство.

Встало сонце і освітило твоє обличчя. Моя люба прокинулася і відразу стало в тисячу разів райдужні і тепліше. Твоя посмішка дарує більше світла, ніж сотні світил! Ти – всесвіт для мене! Моє власне сонце! З чудовим пробудженням рідна! Нехай ранок стане добрим початком чарівного дня!

Гарного дня! Сьогоднішній день принесе тобі тільки перемоги!

Моя любов тихесенько і непомітно підкрадеться до тебе крізь скло променями ранкового сонечка і поцілує ніжно в щоку шепочучи тобі побажання на наступний день!

Від душі бажаю приємного, успішного і гарного дня. Нехай він буде плідним і насиченим. Нехай вдасться втілити всі плани і бажання. Нехай цей день принесе тільки радість, удачу і добрі емоції.

Вдалого і гарного дня! Бадьорості і сил, натхнення і свіжих ідей, плідної роботи і досягнення результату, схвалення начальства і гідної винагороди!

Нехай в твоєму сьогоденні буде тільки солодка начинка, яка припала б до смаку!

Нехай твій сьогоднішній день відвідає удача, яка не буде залежати ні від погоди, ні від настрою начальника!

Настав ранок, пора ось і вставати, поспішаю дня хорошого швидше побажати!

Бажаю, щоб сьогоднішній день подарував тобі лише позитивні емоції, щоб домашні порадували своїми успіхами, а керівництво грошово похвалило вже за твої особисті заслуги!

Кохання всього мого життя! Бажаю тобі відмінно провести цей день. Нехай він пройде з максимальною користю і класними емоціями. Усі починання принесуть небувалий успіх, визнання і здійснення мрій. Стеж за настроєм – вдалий день залежить лише від твоєї посмішки!

Любий, я замовила для тебе чудовий настрій на цілий день! Не забудь ввечері розрахуватися)

Мій котик. Відкрий скоріше оченята і подивися на сонце. Воно шле тобі промінчики, які посилаю я. І нехай це подарує нам прекрасний день і вечір. Доброго ранку.