Красиві привітання з Великоднем своїми словами, українською мовою

Ми зібрали для Вас купу красивих привітань з Великоднем українською, Ви точно знайдете потрібні слова які зроблять святковий день незабутнім.

З радістю вітаю вас з Великоднем! Нехай це світле свято принесе у ваш дім тепло, затишок, щиру радість та оновлення. Христос Воскрес! Нехай віра у всемогутню силу Господню веде вас добрими дорогами, а серце буде сповнене любові та доброти. Бажаю вам міцного здоров’я, душевного спокою, сімейного благополуччя та здійснення всіх ваших мрій! Нехай смачні паски та писанки стануть символами достатку та щастя, а дзвін церковних дзвонів наповнить ваші серця вірою та надією. З Великоднем!

Нехай цей Великодній день дасть всім людям сил жити згідно божим заповідям – в мирі та любові, радіти і передавати цю радість рідним і близьким. Бажаю всім нам терпіння, милосердя і взаєморозуміння. Христос Воскрес!

Христос Воскрес! І нехай в твоєму житті станеться таке ж велике диво. Вітаю з Великоднем і від душі бажаю сподіватися, мріяти, творити добро, вірити у все хороше, дарувати оточуючим любов і отримувати у відповідь щирість. Бажаю миру і щастя в цьому світі.

У цей світлий Великодній день шлю вам свої щирі вітання. Христове Воскресіння – це прекрасне свято, день оновлення, торжества добра над злом. Я бажаю, щоб і в твоїй душі добросердечність і життєлюбність здобули перемогу над смутком і зневірою. Христос Воскрес!

Від щирого і радісного серця вітаю вас зі святом Воскресіння Христового! Бажаю вам зустріти і провести святі дні в зміцненні віри, радості, бадьорості духу! Бажаю тілесного здоров’я і душевного порятунку! Бажаю Божого благословення на всі добрі справи і успіхів у всіх благих творчих задумах і починаннях!

Вітаємо Вас зі світлим Великоднім святом. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, благополуччя, душа нехай стає світліше, серце наповнюється любов’ю, а думки стають щирими і добрими. Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! – з цими словами зустрічаємо ми сьогодні цей благодатний великодній ранок. Хочу побажати щоб такий прекрасний ранок був кожен день – з добрими думками, благими намірами, смачною паскою і таким радісним настроєм. Нехай Господь простить усі гріхи в цей день, вилікує душі від туги і печалі, і вселить у кожного надію на добро. Щоб жодне серце не було самотньо і нещасно. З Великоднем!

Вітаю з Великоднем! Нехай, подібно церковному дзвону, в серці звучить трепетна радість, нехай вона розбудить найзаповітніші мрії і підкаже шлях до їх виконання, нехай вона шепоче про добрі чудеса і про найголовніше – величезне щастя, яке вже на порозі!

Різнобарвні яйця, великодні булки, барвисті листівки та святкові богослужіння знаменують прихід цього великого дня до нас в будинок. Так нехай же фраза «Христос Воскрес» буде сьогодні не тільки вимовлятися замість вітання, а й знайде гідне місце в нашому серці і отримає відображення в справах.

Вітаю з Великоднем! Ангел-хранитель нехай вбереже від злих намірів, поганих людей і вчинків, печалей і бід. Милість Господа нехай зійде і обдарує своєю прихильністю, очищує світлом, виконанням сподівань і надій!

Думаю, сьогодні, найвдаліший день, щоб подякувати Господу за всі його милості, якими він обдарував нас. Нехай же не вичерпаються його подарунки і наші долі будуть завжди освітлені Його благословенням і милосердям. Щасливого дня!

Христос Воскрес! Нехай доля буде з тобою – щедрою, віра – міцною, надія – безсмертною, а любов – безумовною. Бажаю, щоб люди навколо тебе не втомлювалися доводити свою християнську любов до ближнього добрими справами і добрими словами.