Красиві привітання з заручинами своїми словами, українською мовою

Ми зібрали для Вас купу красивих привітань з заручинами простими словами, Ви точно знайдете потрібні слова які зроблять святковий день незабутнім.

Вітаю вас з заручинами. Бажаю, щоб весілля стало яскравим і незабутнім святом у вашому житті, щоб ви завжди берегли один одного і змогли створити міцну, щасливу, дружну, велику, веселу сім’ю!

Вітаємо вас з заручинами! Тепер справа за малим, відіграти пишне весілля! Привітаємо молодих з новим статусом нареченого і нареченої!

Вітаю з заручинами. Бажаю, щоб після весілля медовим був не тільки перший місяць, але і все ваше спільне життя. Нехай весілля буде, немов бал з казки з приємними сюрпризами і добрими посмішками, нехай ваші серця навіки з’єднаються однією міцною ниткою любові.

Вітаю вас з заручинами! Сьогодні був зроблений перший крок до щасливого сімейного життя! Бажаю вам захоплюючої підготовки до весілля і море радісних емоцій! Нехай ваша любов стає все міцніше з кожним днем, бережіть її і будьте щасливі!

Вітаю вас з заручинами. Бажаю з упевненістю і до кінця довести цю розпочату справу, бажаю зіграти веселе весілля, бажаю розділити хвилини щирої радості з близькими і дорогими людьми. Нехай ваше спільне життя буде благодатне і щасливе, хай буде у вас достатньо сил і засобів для здійснення будь-яких своїх ідей.

Бажаємо вам яскравої, сердечної любові, яку ви неодмінно пронесе через щасливі роки сімейного життя! Нехай заручини стануть маленьким кроком у великій і світлій дорозі вашого спільного майбутнього!

Вітаю з заручинами. Нехай цей крок стане початком великої епохи вашої родини. Бажаю все життя прожити закоханими голубками, бажаю кожен день перетворювати один для одного в свято любові і щастя.

Вітаємо прекрасну пару з заручинами! Бажаємо вам купатися в любові і ніжності, насолоджуватися спілкуванням один з одним, підтримувати і розуміти, поважати і цінувати. Будьте щасливі і осяяні щасливою зіркою!

Ваші заручини – це символ любові і вірності. Хтось скаже, що це ще нічого не означає, але знайте – головне, то що в душі а не на папері. Ми всі дуже раді за вас і сподіваємося незабаром побачити вас вже як нареченого і наречену.

Від щирого серця я вітаю вас, дорогі, з заручинами. Бажаю ніколи не сумніватися в любові один одного, весело мріяти і будувати спільні плани, бажаю впевнено почати шлях до сімейного життя і щасливими кроками продовжити його.

Від душі вітаю вас з заручинами і хочу побажати зіграти чудове весілля, створити міцну сім’ю, народити чудових діток і все життя прожити в щасті, радості, достатку, взаєморозумінні, любові і розкоші.

Вітаю вас з заручинами! Я дуже рада за вас, що ви знайшли найпрекрасніше почуття в світі – це вашу любов. Ви знайшли один одного серед мільйонів і це чудово. Я вам бажаю створити саму міцну сім’ю, той райський світ для вас двох, який буде для вас надійним притулком від зовнішніх зол. Щастя вам, такого, що й не присниться, гарячих відчуттів, вірності і багатого спільного майбутнього.

Вітаю вас з заручинами. Бажаю прекрасного і вдалого початку вашого сімейного життя, бажаю великої любові, яка кожен день буде вас надихати і робити міцніше. Нехай ваше весілля буде найкрасивішим і веселим, хай ваша сім’я буде найщасливішою і здоровою!

Вітаю вас з заручинами. Бажаю укласти міцний союз ваших сердець на довгі роки, бажаю зуміти пронести через роки свою любов і захоплення одне одним, бажаю створити щасливу і дружну сім’ю, бажаю постійно берегти один одного і піклуватися про затишок у вашому домі.