🎉 Привітання з днем народження німецькою мовою з перекладом українською

День народження – це знаменний день, коли ми відзначаємо річницю свого народження. Це день, коли ми отримуємо подарунки, квіти, солодощі, вітання від рідних і близьких. І звичайно ж, кожному з нас приємно почути теплі слова привітань на рідній мові.

Як привітати з днем народження німецькою мовою

Якщо ви хочете привітати свого друга, колегу або близьку людину з днем народження німецькою мовою, то вам знадобляться відповідні фрази та побажання. Німецька мова – це одна з найпоширеніших мов у світі, і якщо ви хочете порадувати іменинника своїми знаннями мови, то цей матеріал для вас. У цій статті ми розглянемо, як привітати з днем народження німецькою мовою. Ви дізнаєтеся, які фрази і слова використовувати, щоб зробити привітання максимально емоційним і святковим.

Ми також надамо переклад цих фраз, щоб ви могли переконатися в тому, що привітання звучить правильно і точно передає зміст. Незалежно від того, на якому рівні ви володієте німецькою мовою, цей матеріал буде корисний для того, щоб дізнатися нові слова, фрази та для привітань з днем народження. Ми також рекомендуємо використовувати цю статтю в якості довідника, щоб не заплутатися в правильному виборі слів при привітанні німецькою мовою. Так що давайте почнемо і дізнаємося, як привітати з днем народження німецькою мовою!

Привітання з днем народження на німецькій мові з перекладом на українську

Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag! – Сердечно вітаю з днем народження!
Alles Gute zum Geburtstag! – Всього найкращого в день народження!
Ich wünsche dir Herzen von alles Liebe und Gute zum Geburtstag! – Бажаю тобі від усього серця всього самого доброго і коханого в день народження!
Herzliche Glückwünsche zu deinem Geburtstag! – Щирі вітання з днем народження!
Möge dein neues Lebensjahr voller Glück und Erfolg sein! – Нехай твій новий рік життя буде сповненим щастя і успіху!
Ich wünsche dir Gesundheit, Glück und Erfolg in allen Bereichen deines Lebens! – Бажаю тобі здоров’я, щастя і успіху у всіх сферах твого життя!
Lass uns auf dein neues Lebensjahr anstoßen! – Давай вип’ємо за твій новий рік життя!
Ich wünsche dir einen wunderschönen Geburtstag im Kreise deiner Любимо! – Бажаю тобі чудового дня народження в колі твоїх близьких!
Für das neue Lebensjahr wünsche ich dir viele unvergessliche Momente und Abenteuer! – На новий рік житті я бажаю тобі безліч незабутніх моментів і пригод!
Ich hoffe, dass all deine Wünsche in Erfüllung gehen und du an deinem Geburtstag so glücklich bist nie wie zuvor! – Сподіваюся, що всі твої бажання збудуться і ти будеш на своєму дні народження щасливішим, ніж коли-небудь раніше!
Herzliche Glückwünsche zu deinem Ehrentag! – Щирі вітання з твоїм урочистим днем!
Ich wünsche dir, dass dein neues Lebensjahr genauso strahlend wird wie du selbst! – Бажаю тобі, щоб твій новий рік житті був таким же яскравим, як і ти сам!
Ich gratuliere dir von ganzem Herzen und hoffe, dass du einen wunderschönen Tag hast! – Я вітаю тебе від щирого серця і сподіваюся, що у тебе буде прекрасний день!
Mögest du heute und für immer von Glück und Freude umgeben sein! – Нехай ти сьогодні і назавжди оточений щастям і радістю!
Ich wünsche dir, dass all deine Träume in Erfüllung gehen und du stets glücklich und gesund bleibst! – Бажаю, щоб всі твої мрії збувались і ти завжди залишався щасливим та здоровим!