🎉 Привітання з днем народження тайською мовою з перекладом українською

День народження – це спеціальний день в році, коли ми відзначаємо день нашого народження. Це день, який пов’язаний з радістю, веселощами, подарунками і звичайно ж привітаннями. Але що, якщо ваш друг, колега або близька людина відзначає свій день народження в Таїланді? Як ви можете привітати його на тайському мовою? Таїланд – це дивовижна країна, яка славиться своєю культурою, традиціями та гостинністю. Тайська мова – одна з найскладніших мов у світі, але привітати з днем народження на тайській мові не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. У цій статті ми розповімо вам про те, як привітати з днем народження на тайському мовою і дамо кілька порад, щоб ваше привітання стало по-справжньому незабутнім і приємним для того, кого ви вітаєте.

Як привітати з днем народження тайською мовою

Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, привітання з днем народження на тайському мовою може бути дуже важливим і значущим для тайського народу. Тайці дуже гостинні і душевні люди, і вони завжди раді прийняти в своє коло іноземця, який говорить на їх рідній мові. Тому, якщо ви навчитеся поздоровляти з днем народження на тайському мовою, це може стати вашим квитком в серця тайських людей і відкрити для вас багато нових можливостей під час вашої подорожі в Таїланді. Ми поділимося з вами деякими тайськими фразами і словами, які допоможуть вам скласти гарне й оригінальне привітання.

Привітання з днем народження тайською мовою з перекладом на українську

สุขสันต์วันเกิด! (San Suk Wan Kerd!) – З днем народження!
ขอให้สุขภาพแข็งแรง มีความสุข สู้ๆ ครับ (Kor hai suk phap khaeng raeng, mee khwam suk, soo soo онкохворим) – Бажаю міцного здоров’я, щастя і удачі!
ขอให้ได้รับสิ่งที่ท่านต้องการ และสำเร็จในการทำภารกิจต่างๆ ครับ (Kor hai dai rap sing tee thaan dtong gaan, lae samret nai gaan tam pha-ra-kit dtang dtang онкохворим) – Бажаю вам отримати все, що ви хочете, і успішно виконувати свої завдання!
ขอให้มีความสุข สนุกสนานกับชีวิต และเป็นคนที่น่ารักตลอดเวลา (Kor hai mee khwam suk, sa-nook sa-naan kap chee-wit, lae bpen kon tee na rak dtlaut welaa) – Бажаю вам щастя, радості в житті і бути завжди привабливою людиною!
อยากให้ทุกความฝันของคุณเป็นจริงทุกวัน (Yahk hai took khwam fun kong khoon bpen jing took wan) – Хочу, щоб всі ваші мрії збувалися кожен день!
ขอให้มีความสุข รื่นเริง สุขุมเสือเป็นผู้ดีและได้รับความรักจากคนรอบตัวครับ (Kor hai mee khwam suk, reuan reng, sukhum suea bpen poo ді lae dai rap khwam rak jaak kon rop dtua онкохворим) – Бажаю вам щастя, радості, бути хорошими людьми і отримувати любов від людей навколо вас!
ขอให้ชีวิตของคุณมีความสุขและความสำเร็จตามที่ท่านปรารถนา ครับ (Kor hai chee-wit kong khoon mee khwam suk lae khwam sam-ret dtam tee thaan bpra-ra-ta-na онкохворим) – Бажаю вам щасливого і успішного життя у відповідності з вашими бажаннями!
ขอให้ชีวิตของคุณเต็มไปด้วยความสุข ความสำเร็จ และความสุขสันต์ ตลอดไป (Kor hai chee-wit kong khoon tem bpai duay khwam suk, khwam sam-ret, lae khwam san suk dtlaut bpai) – Бажаю вашому житті бути наповненим щастям, успіхом і радістю на все життя!
สุขสันต์วันเกิด ขอให้วันนี้เป็นวันที่มีความทรงจำที่ดี และเป็นวันที่ท่านจะรู้สึกสดชื่นตลอดปี (San Suk Wan Kerd, kor hai wan nee bpen wan tee mee khwam trong jam tee ді, lae bpen wan tee thaan ja ruu seuk sut chuen dtlaut bpee) – З днем народження! Бажаю, щоб це був день з хорошими спогадами, і щоб ви відчували себе свіжими протягом усього року.