🎉 Привітання з днем народження англійською мовою з перекладом українською

День народження – особливий день, який ми чекаємо кожен рік, щоб відзначити його разом з близькими і друзями. Це момент, коли ми отримуємо безліч привітань, подарунків та проявів любові від тих, хто нам дорогий. Однак, якщо ваш друг чи близька людина говорить англійською мовою, то, можливо, ви відчуваєте труднощі у привітаннях його рідною мовою.

Як привітати з днем народження на англійській мові

Сьогодні ми пропонуємо вам повне керівництво по тому, як привітати з днем народження на англійській мові. Якщо ви не зовсім впевнені у своїх знаннях англійської мови, то наше керівництво буде для вас справжнім порятунком. Ви дізнаєтеся не тільки як правильно сказати “З днем народження”, але і які фрази використовувати, щоб побажати здоров’я, удачі і любові імениннику. Крім того, ми розглянемо деякі важливі моменти, які варто враховувати при складанні привітань, такі як тон, стиль і формат.

Ми також запропонуємо вам деякі корисні фрази і вирази, які допоможуть вам висловити свої побажання імениннику. Якщо ви хочете зробити цей день ще більш особливим для свого друга або близької людини, то слідуйте нашим порадам і рекомендаціям, і ви обов’язково знайдете ідеальний спосіб привітати іменинника англійською мовою. Так що давайте приступимо до справи і розберемося, як привітати з днем народження на англійській мові!

Привітання з днем народження на англійській мові з перекладом на українську

Happy birthday! May your special day be filled with love, joy, and happiness! З днем народження! Нехай ваш особливий день буде наповнений любов’ю, радістю і щастям!
Wishing you a very happy birthday! May all your dreams and wishes come true! Бажаю вам щасливого дня народження! Нехай всі ваші мрії і бажання збуваються!
Happy birthday! May be your day as wonderful as you are! З днем народження! Нехай ваш день буде таким же прекрасним, як ви!
Wishing you a day filled with happiness and a year filled with joy! Happy birthday! Бажаю вам день, наповнений щастям, і рік, наповнений радістю! З днем народження!
On your special day, I wish you all the best and a year filled with love and laughter. Happy birthday! В цей особливий день я бажаю вам всього самого найкращого і рік, наповнений любов’ю і сміхом. З днем народження!
Wishing you a year filled with new adventures and wonderful memories. Happy birthday! Бажаю вам рік, наповнений новими пригодами і чудовими спогадами. З днем народження!
May your birthday be as bad as you are! Happy birthday! Нехай ваш день народження буде таким же чудовим, як і ви! З днем народження!
Wishing you a day filled with love and a lifetime filled with happiness. Happy birthday! Бажаю вам день, наповнений любов’ю, і життя, наповнене щастям. З днем народження!
Happy birthday to someone who deserves all the happiness in the world! З днем народження того, хто заслуговує лише щастя в світі!
Wishing you a year filled with love, laughter, and lots of cake! Happy birthday! Бажаю вам рік, наповнений любов’ю, сміхом та безліччю тортів! З днем народження!
Happy birthday! May your day be filled with laughter, love, and lots of surprises! З днем народження! Нехай ваш день буде наповнений сміхом, любов’ю і безліччю сюрпризів!
Wishing you a day as special as you are. Happy birthday! Бажаю вам день, такий же особливий, як і ви. З днем народження!