🎉 Привітання з днем народження італійською мовою з перекладом українською

День народження – це особливий день для кожної людини, незалежно від його національності чи мови. Італійці, як і багато інші народи, які належать до своїм близьким і друзям дуже тепло, і день народження не виняток. Як і в багатьох інших культурах, в Італії є свої традиції і звичаї, пов’язані з відзначенням дня народження. У цій статті ми розповімо про те, як привітати з днем народження італійською мовою і надамо вам декілька прикладів привітань з перекладом на українську.

Як привітати з днем народження на італійській мові

Якщо ви знайомі з італійською мовою, то знаєте, що він звучить дуже мелодійно і гарно. Саме тому італійська мова став одним з найбільш популярних мов для вивчення в світі. І якщо ви хочете зробити особливий подарунок своєму італійському одному, то ви можете навчитися вітати його з днем народження його рідною мовою. Привітання з днем народження на італійській мові можуть бути різними – від класичних до сучасних, від формальних до неформальних. Італійці, як і багато інші люди, люблять отримувати вітання в цей особливий день, тому вміння вітати на італійській мові буде дуже корисним і цікавим навиком.

Привітання з днем народження на італійській мові з перекладом на українську

Buon compleanno! Ti auguro una vita ріепа di щастя e amore. (З днем народження! Бажаю тобі життя, повне щастя і любові.)
Багато auguri di buon compleanno! Che la tua vita sia sempre ріепа di sorrisi e momenti felici. (З днем народження! Бажаю, щоб твоє життя завжди була сповнена усмішок і щасливих моментів.)
Auguri di cuore per il tuo compleanno! Che questa giornata sia ricca di gioia e di momenti indimenticabili. (Сердечні вітання з твоїм днем народження! Нехай цей день буде сповнений радості та незабутніх моментів.)
Felice compleanno! Ti auguro una vita ріепа di successo e di soddisfazioni. (Щасливого дня народження! Бажаю тобі життя, повну успіху і задоволення.)
Багато auguri di buon compleanno! Tu Che possa молодий realizzare tutti i tuoi sogni e desideri. (З днем народження! Бажаю, щоб ти міг здійснити всі свої мрії та бажання.)
Багато auguri di buon compleanno! Tu Che possa avere tutto ciò che desideri nella vita e che ogni giorno sia felice come il tuo compleanno. (З днем народження! Бажаю тобі мати все, що ти хочеш в житті, і щоб кожен день був таким же щасливим, як твій день народження.)
Buon compleanno, caro amico/amica! Ti auguro tanta gioia, amore e щастя nella tua vita. (З днем народження, дорогий друг/дорога подруго! Бажаю тобі багато радості, любові і щастя в житті.)
Auguri di buon compleanno! Che la tua vita sia sempre illuminata dalla luce dell’amore e della щастя. (Привітання з днем народження! Бажаю, щоб твоє життя завжди була осяяна світлом любові і щастя.)
Buon compleanno! Ti auguro di raggiungere tutte le tue mete e di avere sempre la salute e la serenità. (З днем народження! Бажаю тобі досягти всіх твоїх цілей і завжди мати здоров’я і спокій.)
Багато auguri di buon compleanno! Tu Che possa avere sempre intorno a te persone che ti amano e ti sostengono in ogni tua scelta. (З днем народження! Бажаю, щоб завжди були поруч з тобою люди, які люблять тебе і підтримують у всіх твоїх рішеннях.)
Auguri di buon compleanno! Che la vita ti sorrida sempre e ti regali tante occasioni per бути felice. (Привітання з днем народження! Бажаю, щоб життя завжди посміхалася тобі і дарувала тобі багато можливостей бути щасливим.)