🎉 Привітання з днем народження італійською мовою з перекладом українською

Buon compleanno, cara amica! Grazie per esserci sempre stata accanto e per aver condiviso con me багато momenti indimenticabili. (З днем народження, моя дорога подруга! Спасибі, що завжди була поруч і поділилася зі мною багатьма незабутніми моментами.)
Багато auguri di buon compleanno! Che la tua vita sia come un bellissimo viaggio pieno di avventure, emozioni e sorprese. (З днем народження! Нехай твоє життя буде як прекрасна подорож, повна пригод, емоцій та несподіванок.)

Сподіваємося, що наші вітання на італійській мові допоможуть вам привітати дорогої вам людини в його особливий день. Не забувайте, що найголовніше в привітаннях – це щирість і теплота ваших слів. Нехай ваше привітання буде не тільки на італійській мові, але і з серця, і несе в собі побажання здоров’я, щастя, любові і благополуччя. Не соромтеся використовувати ці фрази, щоб привітати своїх італійських друзів, колег і близьких в їх день народження. І не забувайте, що кожна людина унікальна, тому додайте до цих фразах свій особистий дотик, щоб ваше привітання було ще більш особливим.