🎉 Привітання з днем народження на гуджараті з перекладом на українську

День народження – це один з найважливіших свят в житті людини. Це день, коли ми відзначаємо своє народження, визнаємо себе і святкуємо життя. Однак, якщо ваш друг чи близька людина говорить на Гуджараті, ви можете відчувати труднощі в його привітанні його рідною мовою. Гуджараті – це мова, яка кажуть в індійському штаті Гуджарат. Ця мова також використовується в деяких частинах Пакистану і М’янми. В гуджараті є безліч традицій, пов’язаних із святкуванням дня народження, і щоб привітати на гуджараті, необхідно знати деякі ключові слова і вирази.

Як привітати з днем народження на гуджараті

У цій статті ми поділимося з вами деякими корисними фразами на гуджараті, які допоможуть вам привітати вашого друга або близької людини з днем народження. Ми також розповімо вам про деякі традиції святкування дня народження в Гуджараті, які допоможуть вам зробити привітання ще більш особливим. Не важливо, на якій мові ви говорите, важливо, щоб ви показали свою турботу і увагу до людини, яку вітаєте. Тому ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зробити привітання більш особистим і значущим для вашого друга або близької людини, що говорить на Гуджараті.

Привітання з днем народження на гуджараті з перекладом на українську

જન્મદિવસ ની ખૂબ ખૂબ શુભેચ્છા! (Janmadivas ni khub khub shubhechha!) – З днем народження!
આજ તમારું જન્મદિવસ છે, મજા કરો અને આનંદ પામો! (Aaj tamāruṁ janmadivas che, majā karo ane ānanda pāmo!) – Сьогодні ваш день народження, насолоджуйтесь і отримуйте задоволення!
હંમેશા આનંદ, સુખ અને સંતોષ સાથે જીવન બિતાવો. જન્મદિવસ ની ખૂબ ખૂબ બધાઈ! (Hamēśā ānanda, sukh ane santōṣa sāthē jīvana bitāvō. Janmadivas ni khub khub badhā’ī!) – Побажання жити все життя з радістю, щастям і задоволенням. Сердечні вітання з днем народження!
જન્મદિવસ ની હાર્દિક શુભકામનાઓ! જીવન ભરે સંતોષ અને સુખ મળે એવી કામના! (Janmadivas ni hārdika śubhakāmanā’ō! Jīvana bharē santōṣa ane sukh malē ēvī kāmanā!) – Щирі побажання з днем народження! Побажання знаходити задоволення і щастя на протязі всього життя!
જન્મદિવસ ની ખુબ ખુબ બધાઈ અને શુભેચ્છા! જીવનમાં આનંદ અને સુખ મળે એવી કામના! (Janmadivas ni khub khub badhā’ī ane shubhechha! Jīvanamāṁ ānanda ane sukh malē ēvī kāmanā!) – Сердечні вітання з днем народження і побажання знаходження радості і щастя в житті!
જન્મદિવસ ની ખુબ ખુબ શુભકામનાઓ! તમારું જીવન સદા પ્રગટ હોવો અને સરસ અનુભવો મળો! (Janmadivas ni khub khub śubhakāmanā’ō! Tamāruṁ jīvana sadā pragat hōvō ane sarasa anubhavō malō!) – Щирі побажання з днем народження! Побажання, щоб ваше життя завжди була успішною і сповнена яскравих вражень!
જન્મદિવસ ની હાર્દિક શુભેચ્છા! તમારી જીવનમાં પ્રતિભા અને સંતોષ સદાકે વર્ધતા રહે એવી કામના! (Janmadivas ni hārdika shubhechha! Tamārī jīvanamāṁ pratibhā ane santōṣa sadākē vardhatā rahē ēvī kāmanā!) – Сердечні вітання з днем народження! Побажання, щоб ваш талант і задоволення завжди зростали у вашому житті!
જન્મદિવસ ની શુભકામનાઓ! હું આશા કરું છું કે આજના દિવસે તમે પુરી તરીકે આનંદ અને ઉત્સાહ થી ભરેલા હોવો! (Janmadivas ni śubhakāmanā’ō! Huṁ āśā karuṁ chuṁ kē ājnā divasē tamē purī tarīkē ānanda ane utsāha thī bharēlā hōvō!) – Побажання щасливого дня народження! Я сподіваюся, що ви будете насолоджуватися цим днем з усім захопленням і ентузіазмом!
જન્મદિવસ ની હાર્દિક બધાઈ! મારી પાસે તમારો આભાર કે તમે મારી જિંદગીમાં ખાસ જગ્યા ધરાવ્યા છો! (Janmadivas ni hārdika badhā’ī! Mārī pāsē tamārō ābhāra kē tamē mārī jindagīmāṁ khās jagyā dharāvyā chō!) – Сердечні вітання з днем народження! Я вдячний вам за те, що ви зайняли особливе місце в моєму житті!