🎉 Привітання з днем народження чеською мовою з перекладом українською

День народження – це особливий день, який ми відзначаємо щороку, щоб святкувати життя та досягнення наших близьких людей. І що може бути краще, ніж висловити свої побажання та привітання на їх рідній мові? Якщо ви шукаєте способи, щоб привітати свого друга або родича чеською мовою, то ви потрапили в потрібне місце.

Як привітати з днем народження чеською мовою

Чеська мова – це романська мовна група, яка використовується більш ніж 10 мільйонами людей по всьому світу. Він є однією з офіційних мов Європейського союзу і широко використовується в Чеській Республіці, Словаччині та інших регіонах. Тому, знаючи, як привітати з днем народження чеською мовою, ви зможете зробити цей день ще більш особливим і незабутнім для вашої близької людини. У цій статті ми надамо вам деякі з найбільш популярних і універсальних фраз і привітань чеською мовою, які ви можете використовувати для привітання своїх друзів, сім’ї або колег.

Привітання з днем народження чеською мовою з перекладом на українську

Všechno nejlepší k tvému narozeninám! – З днем народження!
Přeji ti hodně zdraví, štěstí a lásky! – Бажаю тобі багато здоров’я, щастя і любові!
Ať se ti splní všechna tvá přání! – Нехай всі твої бажання здійснюються!
Těším se, že tě mám ve svém životě. Přeji ti úžasný den a skvělý rok! – Радий, що ти в моєму житті. Бажаю тобі чудового дня і чудового року!
Přeji ti mnoho radosti a úspěchů v novém roce tvého života! – Бажаю тобі багато радості і успіхів у новому році життя!
Dnes je tvůj den a já ti přeji, aby byl plný smíchu, radosti a lásky! – Сьогодні твій день і я бажаю, щоб він був повний сміху, радості і любові!
Přeji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám! Ať se ti splní všechna přání a ať tě obklopují jenom ti nejbližší lidé. – Бажаю тобі всього самого найкращого до твоїх дня народження! Нехай всі твої бажання збуваються, і нехай тебе оточують тільки близькі люди.
Gratuluji k tvým narozeninám! Přeji ti hodně štěstí, lásky a zdraví do dalších let. – Вітаю з днем народження! Бажаю тобі багато щастя, любові і здоров’я в наступні роки.
Těším se na oslavu tvých narozenin! Přeji ti, aby byla plná zábavy, smíchu a skvělých lidí. – Я радий майбутнього свята твого народження! Бажаю, щоб він був сповнений веселощів, сміху і чудових людей.
K narozeninám ti přeji mnoho radosti, štěstí a úspěchů v pracovním i osobním životě. – До дня народження бажаю тобі багато радості, щастя і успіхів в особистому та професійному житті.
Přeji ti, aby tvé nove narozeniny byly plné nezapomenutelných zážitků a vzpomínek. – Бажаю тобі, щоб твій новий день народження був сповнений незабутніх вражень і спогадів.
Přeji ti, abys měl vždycky kolem sebe lidi, kteří tě milují a podporují, a aby tvůj život byl plný radosti a štěstí. – Бажаю тобі, щоб завжди були поруч люди, які люблять і підтримують тебе, і щоб твоє життя було сповнене радості і щастя.
V tento den přeji, aby ses cítil obklopen láskou a všemi těmi, kteří tě mají rádi. Ať tvé srdce je naplněné radostí a štěstím! – У цей день бажаю, щоб ти відчував себе оточеним любов’ю і всіма тими, хто тебе любить. Нехай твоє серце буде наповнене радістю і щастям!
K narozeninám ti přeji nejen mnoho dárků, ale také mnoho smíchu, radosti a štěstí. – До дня народження бажаю тобі не тільки багато подарунків, але також багато сміху, радості і щастя.