🎉 Привітання з днем народження іспанською мовою з перекладом українською

Сьогодні ми розповімо про те, як поздоровляти з днем народження на іспанській мові. Якщо ви хочете порадувати своїх іспаномовних друзів, колег чи близьких, то цей матеріал буде вельми корисний для вас.

Як привітати з днем народження іспанською

В Іспанії і В багатьох інших країнах Латинської Америки день народження має особливе значення, і відзначається в колі близьких людей, сім’ї і друзів. Як правило, поздоровлення на іспанською мовою містять безліч загальних фраз, таких як “¡Feliz cumpleaños!” (З днем народження!), “¡Muchas felicidades!” (Багато щастя!), “¡Que tengas un gran día!” (Бажаю тобі чудового дня!) та інші. Однак, якщо ви хочете зробити привітання більш оригінальним і унікальним, ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими іншими фразами і виразами.

В іспанській мові є безліч різних діалектів, а також властивості, які залежать від країни та регіону. Наприклад, в Мексиці використовуються такі фрази, як “¡Feliz aniversario de vida!” (Щаслива річниця життя!), а в Колумбії – “¡Feliz día de tu nacimiento!” (Щасливий день народження!). Тому, якщо ви знаєте, що людина, яку ви збираєтеся привітати, родом з певної країни чи регіону, то не варто забувати враховувати це при виборі привітання.

Також важливо розуміти, що в іспанській мові існує безліч форм звернення, які залежать від статі і віку людини, яку ви вітаєте. Наприклад, для молодих людей зазвичай використовується форма “¡Feliz cumpleaños!” (З днем народження!), а для старших людей “¡Feliz aniversario de vida!” (Щаслива річниця життя!).

У даній статті ми надамо вам декілька прикладів привітань на іспанській мові, які можуть стати в нагоді вам при складанні своїх привітань. Крім того, ми також надамо переклад на українську мову, щоб ви могли краще розуміти сенс виразів і використовувати їх на практиці.

Якщо ви хочете зробити привітання більш особистим і індивідуальним, то ми також рекомендуємо використовувати ім’я та прізвище людини, яку ви вітаєте, у своєму привітанні. Наприклад, “¡Feliz cumpleaños, Juan!” (З днем народження, Хуан!) або “¡Muchas felicidades en tu cumpleaños, Maria!” (Багато щастя в день народження, Марія!).

Важливо пам’ятати про культурні особливості іспаномовних країн і враховувати їх у своїх привітаннях. Ми сподіваємося, що цей матеріал буде корисним для вас і допоможе зробити ваші привітання більш яскравими і запам’ятовуються!

Привітання з днем народження на іспанською мовою з перекладом на українську

¡Feliz cumpleaños! Espero que tengas un día lleno de alegría y amor. (З днем народження! Бажаю, щоб твій день був наповнений радістю і любов’ю.)
¡Muchas felicidades en tu cumpleaños! Que este año nuevo de vida esté lleno de éxitos y bendiciones. (Багато щастя в день народження! Нехай цей новий рік буде сповнений успіхів і благословень.)
¡Feliz cumpleaños, mi querido/a amigo/a! Eres una persona muy especial para mí y te deseo todo lo mejor en este día tan especial. (З днем народження, мій/моя дорогою/а друг/подруга! Ти дуже особливий/а для мене людина, і я бажаю тобі всього самого найкращого в цей особливий день.)
¡Feliz cumpleaños, mi amor! Eres la persona más importante en mi vida, y deseo que este día sea tan especial como tú eres lo para mí. (З днем народження, моя любов! Ти самий/а важливий/а людина в моєму житті, і я бажаю, щоб цей день був таким же особливим, як ти для мене.)
¡Feliz cumpleaños! Espero que tu día esté lleno de felicidad y rodeado de tus seres queridos. (З днем народження! Бажаю, щоб твій день був наповнений щастям і оточений близькими тобі людьми.)