🎉 Привітання з днем народження корейською мовою з перекладом українською

У Кореї, святкування дня народження має особливе значення. Це день, коли висловлюють подяку за минулий рік і бажають щастя в майбутньому. Але як привітати з днем народження корейською мовою? Це питання, яке цікавить багатьох, хто хоче висловити свої побажання рідною мовою імениннику.

Як привітати з днем народження корейською мовою

У цій статті ми розглянемо кілька варіантів привітань з днем народження корейською мовою, які допоможуть вам висловити свої почуття і побажання на цей особливий день. Ми також надамо переклад на українську мову для кожного поздоровлення, щоб ви могли зрозуміти їх зміст. Якщо ви хочете привітати корейського друга, колегу або родича з днем народження, то ця стаття для вас. Ми покажемо вам, як використовувати правильну форму звернення і які фрази і слова краще використовувати в залежності від ступеня близькості до іменинника. Ви дізнаєтеся, як висловити свою любов і вдячність близьким людям і як побажати успіхів і щастя тим, хто вам доріг. Не пропустіть можливість навчитися поздоровляти з днем народження корейською мовою і порадувати своїх близьких і друзів в цей особливий день. Дотримуйтесь наших порад і використовуйте наші пропозиції, щоб зробити свій вітальний текст максимально емоційним і щирим.

Привітання з днем народження корейською мовою з перекладом на українську

새로운 한 해가 당신에게 행운과 기쁨을 가져다줄 거예요. (saeroun han haega dangsinege haengun-gwa gippeomeul gajyeodajul geoyeyo) – Новий рік принесе вам успіх і радість.
항상 건강하시고 행복하세요. (hangsang geon-ganghasigo haengbokhaseyo) – Будьте завжди здорові і щасливі.
특별한 날을 축하합니다! (teukbyeolhan naleul chukha-hamnida!) – Вітаємо з особливим днем!
당신의 소원들이 이루어지길 기원합니다. (dangsin-ui sowondeuri irueojigil giwonhamnida) – Бажаємо здійснення всіх ваших бажань.
오늘 하루만큼은 모든 것이 당신의 마음대로 되길 바랍니다. (oneul harumankeumeun modeun geosi dangsin-ui maeumdaero doegil barabnida) – Бажаємо, щоб все сьогоднішнє було так, як ви собі забажаєте.
생일 축하드려요! 많은 사랑과 축복 받으세요. (saeng-il chukhadeuryeoyo! Maneun sarang-gwa chukbok badeuseyo) – Вітаємо з днем народження! Бажаємо багато любові і благословення.
생일 축하해요! 행복한 하루 보내세요. (saeng-il chukhahaeyo! Haengbokhan haru bonaeseyo) – Вітаємо з днем народження! Проведіть щасливий день.
생일 축하합니다! 모든 것이 잘 되길 바랍니다. (saeng-il chukha-hamnida! Modeun geosi jal doegil barabnida) – З днем народження! Бажаємо, щоб все вийшло.
오늘은 당신의 특별한 날, 축하드립니다! (oneureun dangsin-ui teukbyeolhan nal, chukhadeurimnida!) – Сьогодні – ваш особливий день, вітаємо!
생일 축하합니다! 당신은 내 인생에서 가장 소중한 사람 중 하나입니다. (saeng-il chukha-hamnida! Dangsin-eun nae insaeng-eseo gajang sojunghan saram jung hana-ibnida) – З днем народження! Ви – один з найдорожчих мені людей в житті.
오늘은 당신의 행운의 시작입니다. (oneureun dangsin-ui haengun-ui sijag-ibnida) – Сьогодні початок вашої удачі.
생일 축하해요! 당신이 항상 꿈꾸던 대로 살길 바랍니다. (saeng-il chukhahaeyo! Dangsin-i hangsang kkumkkudeon daero salgil barabnida) – Вітаємо з днем народження! Бажаємо, щоб ви завжди жили так, як мріяли.
생일 축하합니다! 더 많은 행복이 당신을 따르길 바랍니다. (saeng-il chukha-hamnida! Deo manh-eun haengbogi dangsin-eul ttalugil barabnida) – З днем народження! Бажаємо, щоб більше щастя слід за вами.
당신은 내게 항상 큰 영감을 줍니다. 생일 축하해요! (dangsin-eun naege hangsang keun yeong-gam-eul jupnida. Saeng-il chukhahaeyo!) – Ви завжди надихаєте мене. Вітаю з днем народження!