🎉 Привітання з днем народження португальською мовою з перекладом українською

День народження – це особливий день в житті кожної людини, і настав час привітати своїх близьких та друзів на португальською мовою! Якщо ви хочете висловити свої побажання на цьому прекрасному мовою, але не знаєте, як це зробити, то ви потрапили за адресою. В португальській культурі день народження є особливим святом, яке відзначається з сім’єю і друзями. Португальці люблять святкувати цей день з пирогами, цукерками, подарунками і безліччю інших веселих активностей. І, звичайно ж, не обійдеться без привітань і тостів!

Як привітати з днем народження португальською мовою

Одним з найбільш важливих аспектів привітання з днем народження є вибір правильних слів. Але не варто турбуватися, якщо ви не говорите на португальською мовою. У цій статті ми надамо вам керівництво по тому, як привітати з днем народження португальською мовою, а також переклад на українську мову всіх привітань. Вам не обов’язково говорити португальською мовою, щоб привітати своїх близьких та друзів на цій мові. Все, що вам потрібно, це бажання висловити свої почуття і наша допомога у виборі правильних слів. У посібнику ви знайдете безліч фраз і виразів на португальською мовою, які допоможуть вам висловити свої почуття і побажання імениннику.

Привітання з днем народження на португальською мовою з перекладом на українську

Feliz aniversário! Que todos os seus sonhos se realizem. (З днем народження! Нехай всі ваші мрії здійсняться.)
Parabéns pelo seu dia especial! Que este ano novo de vida lhe traga muitas alegrias e realizações. (Вітаю вас з вашим особливим днем! Нехай цей новий рік принесе вам багато радості і досягнень.)
Que este dia інший tão maravilhoso манка você é. Feliz aniversário! (Нехай цей день буде таким же чудовим, як ви. З днем народження!)
Parabéns pela sua vida e por tudo que você realizou até agora. Desejo que continue a conquistar seus sonhos e que sua vida інший plena de alegrias e sucesso. (Вітаю з життям і всім, що ви вже досягли. Бажаю, щоб ви продовжували досягати свої мрії і щоб ваше життя було сповнене радості та успіху.)
Feliz aniversário! Que este dia especial traga muitas bênçãos e felicidade para sua vida. (З днем народження! Нехай цей особливий день принесе багато благословень і щастя у ваше життя.)
Parabéns pelo seu dia especial! Desejo-lhe muita saúde, amor e sucesso em tudo o que você fizer. (Вітаю вас з вашим особливим днем! Бажаю вам багато здоров’я, любові і успіху у всьому, що ви робите.)
Que este ano novo de vida інший repleto aventuras de, felicidade e realizações. Feliz aniversário! (Нехай цей новий рік буде сповнений пригод, щастя і досягнень. З днем народження!)
Parabéns pelo seu aniversário! Que cada dia desta nova idade інший tão incrível манка você é. (Вітаю з днем народження! Нехай кожен день нового віку буде таким же неймовірним, як ви.)
Hoje é o seu dia especial, e eu quero lhe desejar um feliz aniversário! Que este інший um dia inesquecível e que você se sinta muito amado e valorizado. (Сьогодні ваш особливий день, і я хочу побажати вам щасливого дня народження! Нехай цей день буде незабутнім, і ви відчуєте себе дуже улюбленим і цінним.)
Parabéns pelo seu aniversário! Que a alegria e a felicidade que você traz para a vida de outras pessoas retornem em dobro para você. (Вітаю з днем народження! Хай радість і щастя, які ви приносите в життя інших людей, повернуться до вас вдвічі.)