🎉 Привітання з днем народження бенгальською мовою з перекладом українською

День народження в бенгальській культурі – це особливий день, який святкується з великим ентузіазмом і веселощами. Незважаючи на те, що традиції можуть відрізнятися в різних регіонах і сім’ях, день народження все одно залишається одним з найбільш значущих подій в житті кожного бенгальця. Бенгальська мова – одна з найпоширеніших мов в Індії та Бангладеш. Ця мова має багату культуру та історію, і на ньому говорять мільйони людей по всьому світу. Якщо у вас є друзі або близькі, які говорять на бенгальською мовою, то привітання їх з днем народження на їх рідній мові буде особливо цінним.

Як привітати з днем народження бенгальською мовою

Привітання на бенгальською мовою – це прекрасний спосіб виразити свою любов і турботу до близьким і друзям в цей особливий день. Ви можете використовувати фрази, такі як “জন্মদিনের শুভেচ্ছা” (Janmadiner shubhechha), що означає “з днем народження”, або “জন্মদিনের অনেক অনেক শুভেচ্ছা” (Janmadiner onek onek shubhechha), що означає “багато-багато щасливих повернень”. Крім того, ви можете використовувати інші побажання, такі як “সব কথা ভুলে যাক, যেন আপনার জন্মদিন সারাদিন একই রকম হোক” (Shob kotha bhule jak, jeno apnar janmadin saradin ekoi rokom hok), що означає “Забудьте все, нехай кожен день вашого народження буде таким же”. Також можна використовувати побажання здоров’я, удачі і процвітання, такі як “স্বাস্থ্য ও সমৃদ্ধি আপনার সাথে থাকুক” (Shastho o shomriddhi apnar sathe thakuk), що означає “Нехай здоров’я і процвітання завжди будуть з вами”. У цій статті ми надамо вам декілька найбільш вживаних фраз і побажань бенгальською мовою, які ви можете використовувати, щоб привітати своїх друзів і близьких з днем народження. Ми також надамо переклади на українську мову, щоб ви могли розуміти, що ви говорите, і зможете насолодитися моментом привітання повною мірою.

Привітання з днем народження бенгальською мовою з перекладом на українську

জন্মদিনের শুভেচ্ছা! আমি আশা করছি, আপনার এই বছর সুখ, সমৃদ্ধি এবং সফলতা আপনার পাশে থাকুক। З днем народження! Я сподіваюся, що в цьому році у вас буде багато щастя, процвітання та успіху.
জন্মদিনের শুভেচ্ছা! আমি কামনা করি যে আপনার সবই প্রাপ্ত হবে যা আপনি ইচ্ছা করেন। З днем народження! Я бажаю, щоб всі ваші мрії збулися.
জন্মদিনের অনেক অনেক শুভেচ্ছা! আপনার জন্মদিনটি সম্পূর্ণ সুখ, স্বাস্থ্য এবং খুশির দিন হোক। Багато-багато щасливих повернень! Нехай ваш день народження буде повним щастя, здоров’я і радості.
জন্মদিনের শুভেচ্ছা! আমি আশা করি, আপনি এই বছর আনন্দময় হোন এবং আপনার স্বপ্নগুলি সফলভাবে পূর্ণ হোক। З днем народження! Я сподіваюся, що в цьому році ви будете щасливі і всі ваші мрії стануть реальністю.
আপনার জন্মদিনে আমরা আপনার সাথে আনন্দ করতে চাই। আশা করি আপনি খুব ভাল থাকবেন এবং সবই প্রাপ্ত করবেন যা আপনি ইচ্ছা করেন। Ми хочемо зробити ваш день народження радісним. Сподіваємося, що ви будете почувати себе відмінно і досягнете всього, чого бажаєте.
জন্মদিনের শুভেচ্ছা! এই দিনটি আপনার জীবনের সবচেয়ে সুখদ দিন হয়। আমি আশা করি, আপনি সর্বদা সুখী হবেন। З днем народження! Цей день – найрадісніший день у вашому житті. Я сподіваюся, що ви завжди будете щасливі.
আমরা আপনাকে জানাই জন্মদিনের শুভেচ্ছা এবং প্রার্থনা করি যে আপনার জীবন সুখের এবং প্রগতির সাথে ভরপুর হোক। Ми вітаємо вас із днем народження і молимося про те, щоб ваше життя було сповнене щастя і прогресу.
জন্মদিনের শুভেচ্ছা! আমরা কামনা করি আপনি সবসময় খুশী এবং স্বাস্থ্যবান থাকেন। З днем народження! Ми бажаємо вам завжди бути щасливим і здоровим.