🎉 Привітання з днем народження перською мовою з перекладом українською

Наближається довгоочікуваний день народження вашого друга або близької людини, і ви хочете зробити свято по-справжньому незабутнім? Загляньте в світ перської культури і познайомтеся з дивовижними традиціями привітань на Перській! У цій статті ми розповімо вам, як створити особливе привітання, наповнений екзотичними звичаями і побажаннями на цьому східному мовою. Перська мова, також відомий як фарсі, має давню і багату історію, що тягнеться на протязі багатьох століть. Він є офіційною мовою Ірану і широко використовується в різних країнах Близького Сходу. Перська – це мова поезії, і його краса і витонченість приваблюють багатьох людей у всьому світі.

Як привітати з днем народження перською мовою

Коли справа доходить до привітань з днем народження на Перській, існують кілька унікальних традицій, які роблять їх особливими і запам’ятовуються. Одна з них – використання глибоко символічних слів і виразів, які не тільки вітають зі святом, але й передають глибокі побажання щастя, здоров’я та процвітання. Наприклад, ви можете почати привітання з фрази: “روز تولدت مبارک!” (Ruz-e tavallodet mobarak!), що в перекладі означає “З днем народження!” Ця фраза є найбільш поширеною і простою формою вітання, яку можна використовувати.

Привітання з днем народження на перською мовою з перекладом на українську

Рوز تولدت مبارک! – З днем народження!
تولدت مبارک برایت! – З днем народження тебе!
همیشه شاد و سربلند باشی! – Будь завжди щасливий і успішний!
با آرزوی بهترینها برای تو در سال جدید زندگیت – З найкращими побажаннями в новому році життя для тебе.
در سالهای آینده، تمام رویاها و امانتهای قلبیت برآورده شوند – Нехай в наступні роки збудуться всі твої мрії й бажання серця.
روز تولدت را بهترین روز در سالت تبریک میگویم – Вітаю тебе з днем народження, який є найкращим днем в твоєму році.
با آرزوی سلامتی، شادی و موفقیت برای سالهای آینده – Бажаю тобі здоров’я, радості та успіхів у наступні роки.
امیدوارم که در این روز و در تمام روزهای آینده خوشبخت باشی – Сподіваюся, ти будеш щасливий в цей день і в майбутні дні.
با آرزوی دست پر از خندهها و قلب پر از آرامش – З побажанням руки, повні сміху, і серця, повного спокою.
روز تولدت را بهترین شانس برای تحقق آرزوهایت میدانم – Я вважаю, що твій день народження – це найкращий шанс для виконання всіх твоїх бажань.
امیدوارم که روز تولدت پر از لحظههای خوب و خاطرات زیبا باشد – Бажаю, щоб день народження був сповнений гарних моментів і спогадів.
تولدت مبارک! امیدوارم که سال آینده پر از موفقیت و خوشبختی باشد – З днем народження! Бажаю, щоб наступний рік був сповнений успіху і щастя.
همه آرزوها و رویاهای تو در این روز واقع شوند – Нехай всі твої бажання і мрії збудуться в цей день.
تولدت را به بهترین روز زندگیت تبدیل کن – Зроби свій день народження найкращим днем свого життя.
با آرزوی سالی پر از شادی، عشق و موفقیت – З побажанням року, повного радості, любові і успіху.
برای سالهای آینده، بهترین راهنما و دوست داشتنی ترین همراه را برای تو آرزو میکنم – Бажаю тобі найкращого напрямку і самого коханого компаньйона на наступні роки.
با آرزوی سالی سرشار از لحظات خوش و خاطرات بیاندازه – З побажанням року, наповненої щасливими моментами і нескінченними спогадами.
امروز فرصت مناسبی است تا به تو بگویم که چقدر تو مهمی – Сьогодні ідеальний день, щоб сказати тобі, як ти важливий для мене.