🎉 Привітання з днем народження японською мовою з перекладом українською

День народження – один з найбільш значущих свят в житті будь-якої людини. Цей день відзначається по всьому світу, і кожна культура має свої унікальні традиції і звичаї, пов’язані з цим святом. Якщо ви хочете привітати свого друга, родича або колегу з днем народження на японській мові, то вам варто знати кілька основних правил і традицій, пов’язаних з цим святом в Японії. В Японії день народження має особливого значення, і святкується з великою урочистістю. На відміну від західних країн, де діти і дорослі святкують день народження в різних форматах, в Японії день народження відзначається однаково незалежно від віку. Традиційно, в цей день дарують подарунки і готують спеціальне блюдо – торт, який називається “киирано тоті” і прикрашений фруктами і свічками.

Як привітати з днем народження на японській мові

В Японії прийнято вітати іменинника не тільки усно, але й письмово. Існує безліч різних виразів, які можна використовувати при привітанні з днем народження на японській мові. У цій статті ми зібрали найбільш популярні і уживані фрази, які допоможуть вам висловити свої найкращі побажання імениннику. Але перш, ніж ми перейдемо до привітань, слід згадати про те, що в Японії існує певний етикет, пов’язаний з днем народження. Наприклад, не прийнято вітати людини до настання самого дня народження. Також не слід дарувати парну кількість квітів та подарунків, так як це пов’язано з сумними подіями в японській культурі. Тепер, коли ми знайомі з деякими традиціями і правилами, пов’язаними з днем народження в Японії, ми готові перейти до нашого головного питання – як привітати з днем народження на японській мові?

Привітання з днем народження японською мовою з перекладом на українську

お誕生日おめでとうございます!(Otanjoubi omedetou gozaimasu!) – З днем народження! Це найбільш популярний і універсальний побажання, яке можна використовувати при привітанні на японській мові.
素敵な一年になりますように。(Suteki na ichinen ni narimasu you ni.) – Бажаю, щоб наступний рік був прекрасним для вас. Це побажання зазвичай використовується, щоб висловити свої найкращі побажання імениннику на прийдешній рік.
ご健康でありますように。(Go kenkou de arimasu you ni.) – Бажаю вам міцного здоров’я. Це дуже важливе побажання в японській культурі, оскільки здоров’я є одним з найважливіших аспектів життя.
末永くお幸せに。(Suenagaku oshiawase ni.) – Бажаю вам довгого і щасливого життя. Це побажання зазвичай використовується, щоб висловити свої найкращі побажання імениннику на майбутнє.
良い一年になりますように。(Yoi ichinen ni narimasu you ni.) – Бажаю, щоб наступний рік був хорошим для вас. Це побажання підходить для тих, хто хоче висловити свої надії на майбутнє іменинника.
心からお祝い申し上げます。(Kokoro kara oiwai moushiagemasu.) – Щиро вітаю вас з днем народження. Це побажання можна використовувати для вираження своїх щирих почуттів і емоцій щодо іменинника.
幸せな一年になりますように。(Shiawase na ichinen ni narimasu you ni.) – Бажаю вам щасливого року. Це побажання підходить для тих, хто хоче висловити свої надії на те, що наступний рік буде сповнений радості і щастя.
素晴らしい一年になりますように。(Subarashii ichinen ni narimasu you ni.) – Бажаю, щоб наступний рік був чудовим для вас. Це побажання підходить для тих, хто хоче висловити свої надії на майбутнє іменинника і побажати йому тільки кращого.
お誕生日おめでとうございます!健康に気をつけて過ごしてください。(Otanjoubi omedetou gozaimasu! Kenkou ki ni wo tsukete sugoshite kudasai.) – З днем народження! Будь ласка, піклуйтеся про своє здоров’я. Це побажання зазвичай використовується, щоб висловити свою турботу і занепокоєння про здоров’я іменинника.