🎉 Привітання з днем народження арабською мовою з перекладом українською

عيد ميلاد سعيد، أتمنى لك أن يكون هذا العام مليئاً بالأمل والفرح (Eid milad sa’id, atamanna lak ‘an yakun hadha al-‘am maly’an bil’amal wal-farah) – З днем народження! Бажаю тобі, щоб цей рік був сповнений надії і радості. Це побажання підходить для тих, хто хоче побажати імениннику оптимізму і радості.
في عيد ميلادك، أرسل لك أحلى التهاني والأمنيات الصادقة بدوام السعادة والنجاح (Fi eid miladik, ‘ursilu lak ahlal-tahani wal-amaniat as-sadiqat bidawam al-sa’adah wal-najah) – У день народження я відправляю тобі найкращі побажання та щирі побажання постійного щастя й успіху! Це побажання підходить для всіх, хто хоче привітати іменинника найтеплішими і душевними словами.
تهانينا بمناسبة عيد ميلادك، أتمنى لك عمراً مديداً وأن يبقى قلبك مليئاً بالحب والسعادة (Tahaniina bimunasabat eid miladik, atamanna lak ‘umran mudeidan wa ‘an yabqa qalbuk maly’an bil-hubb wal-sa’adah) – Вітаємо тебе з днем народження і бажаємо тобі довгого життя і щоб твоє серце завжди було наповнене любов’ю і щастям! Це побажання підходить для всіх, хто хоче побажати імениннику довголіття.
كل عام وأنت بخير، أتمنى لك يوم مليء بالحب والسعادة (Kull ‘am wa-ant bikhayr, atamanna lak yawm maly’an bil-hubb wal-sa’adah) – З днем народження! Бажаю тобі дня, повного любові і щастя, і щоб ти був здоровий і щасливий завжди! Це побажання підходить для всіх, хто хоче побажати імениннику здоров’я, щастя і любові.
تهانينا بمناسبة عيد ميلادك، أتمنى لك أن تحقق كل أحلامك وتتحقق كل رغباتك (Tahaniina bimunasabat eid miladik, atamanna lak ‘an tahqiq kull ahlamik wa tatahaqqaq kull raghabatik) – Вітаємо тебе з днем народження і бажаємо, щоб ти здійснив усі свої мрії і досяг всіх своїх бажань! Це побажання підходить для всіх, хто хоче побажати імениннику успіху і виконання всіх його мрій.
في يوم مثل هذا اليوم منذ سنوات قليلة وُلدت أنت، فأنت اليوم تحتفل بعيد ميلادك، فكل عام وأنت بخير وسعادة (Fi yawm mithl hadha al-yawm mundhu sinin qalilat wulidat ‘anta, fa’anta al-yawm tuhaffilu bi’iid miladik, fakull ‘am wa-ant bikhayr wa-sa’adah) – В цей день кілька років тому ти народився, і сьогодні ти відзначаєш свій день народження. Вітаємо тебе з днем народження і бажаємо тобі здоров’я і щастя кожен рік! Це побажання підходить для тих, хто хоче побажати імениннику довгого життя, здоров’я і щастя.
عيد ميلاد سعيد، أتمنى لك يوماً رائعاً وأن تكون محاطاً بالأصدقاء والعائلة (Eid milad saeid, atamanna lak yawman raian wa’an takun muhatan bi-al-asdiqa’ wa-al-‘a’ila) – З днем народження! Бажаю тобі провести чудовий день і бути в оточенні друзів і сім’ї. Це побажання підходить для тих, хто хоче побажати імениннику радість і підтримки з боку близьких людей.
أتمنى لك سنة جديدة من النجاح والسعادة، وكل عام وأنت بخير (Atamanna lak sanah jadidah min al-najah wal-sa’adah, wa-kull ‘am wa-ant bikhayr) – Бажаю тобі нового року, повного успіхів і щастя, і щоб кожен рік був для тебе здоровим та успішним. Це побажання підходить для тих, хто хоче побажати імениннику успіхів у майбутньому.
كل سنة وأنت أقرب إلى تحقيق أحلامك، عيد ميلاد سعيد! (Kull sanah wa-anta aqrab ‘iilaa tahqiq ahlamik, eid milad saeid!) – З кожним роком ти стаєш ближче до здійснення своїх мрій, з днем народження! Це побажання підходить для тих, хто хоче побажати імениннику досягнення цілей і мрій.
تمنياتي لك بسنة جديدة من الحب والسعادة والنجاح، كل عام وأنت بخير (Tamanayati lak bi-sanah jadidah min al-hubb wal-sa’adah wal-najah, kull ‘am wa-ant bikhayr) – Мої побажання для тебе – новий рік, повний любові, щастя і успіху, і щоб кожен рік ти був здоровий і щасливий. Це побажання підходить для тих, хто хоче побажати імениннику любові, щастя і успіху.